LT Meniu

Pilna buto apdaila

Pagrindinis   »   Aguonų Greenwich   »   Buto įrengimas iki rakto

Pasirinkę pilną būsto apdailą, Jūs sutaupysite daug laiko ir galėsite iš karto keltis gyventi! Įsirengiant būstą yra svarbu ne tik komunikacijos ar išplanavimas, bet ir aplinka ir estetinis skonis, kuris turi atitikti Jūsų norus. Todėl mes siūlome pasinaudoti profesionalaus dizainerio paslaugomis, kuris padės sukurti Jūsų norimą stilių.
http://baltmigle.wix.com/whiteye#!projects/ccgi

Susisiekime!
Skambinkite
telefonu
+370 630 93630
A

Butai su galimybe pasirinkti norimą buto stilių

Tokiu atveju Jūs tiesiog išsirinksite Jums patinkantį interjerą, o visą kitą atliksime mes.
Toks būdas yra labai patogus, jei neturite laiko ar noro patys įsirenginėti būstą.

Loftas

Lofto stiliaus būstas – tai gyvenimo stilius, laisvės ir kūrybos dvasia, visuomeninių normų nepaisymas, tai erdvė saviraiškai. Jame idealiai dera nauja ir sena. Pagrindinis lofto bruožas – didžiulė atvira erdvė, kuri pertvaromis paprastai nedalijama – atskiriamas nebent miegamasis kambarys ar pagalbinės patalpos. Loftui būdinga zonas atskirti spalvomis, naudojamas tinkas, plytų fragmentai, atviros lubų sijos, nestandartiniai aksesuarai.

Klasika

Tai rafinuotas, elegantiškas, prabangus stilius, turintis daug detalių, kurias galima aptikti tiek balduose, tiek ir įvairiuose aksesuaruose. Tai „visada madingas stilius“. Baldai yra tarsi vienas iš meno stilių, kurie turi raižytų ar inkrustuotų detalių. Klasikiniame interjere gausiai naudojamos įvairios puošybos detalės, lipdiniai, prabangios medžiagos, daug medžio ir natūralaus akmens, marmuro.

Modernus stilius

Šis stilius pasižymi ypač tiksliomis formomis, jame nieko nėra per daug; jis neturi aksesuarais „perkrauto“ fono. Daug dėmesio skiriama paprastumui, spalvos dažnai gali būti pastelinės, šviesios. Mėgstamos geometrinės formos – kvadratai, stačiakampiai, apskritimai, tačiau patys paviršiai yra švarūs, neturi jokių dekoracijų ar detalių. Pats pavadinimas – modernus stilius – iliustruoja šio dizaino pagrindines ypatybes. Šį stilių dažniausiai renkasi žmonės, mėgstantys erdvę, šviesą ir nekomplikuotą gyvenimo būdą.

B

Butai su daline apdaila

Jei pasirinksite šį variantą, buto remontas guls ant Jūsų pečių. Tačiau jei tai netenkina, galime pasiūlyti bendradarbiavimą su mūsų dizaineriu bei darbų vykdymą.

C

Butai su daline apdaila, bet su Jūsų interjero eskizais

Beveik tas pats kaip ir variantas A, tačiau interjero eskizus Jūs pateikiate mums ir suteikiate galimybę atliekant darbus bendradarbiauti su Jūsų dizaineriu (visi remonto darbai, be baldų).

D

Buto įrengimas iki pat rakto Variantas A ir C + sutartų baldų, užuolaidų ir kitų interjero detalių įrengimas

Variantas A arba B + visų baldų, užuolaidų bei kitų interjero detalių įrengimas. Jums liks tik gauti buto raktą.

Susisiekime!
Skambinkite
telefonu
+370 630 93630
ŠALTINIŲ MONTVILL
Viešbučio konsepcija
PARDAVIMAI
+370 630 93630
info@aguonu11.lt
© 2015 Aguonų Namai.
All Rights reserved