LT Meniu

Šaltinių MontVill

Pagrindinis   »   Konsepcija Saltiniu MontVill

„MontVill“ – apartamentai

„MontVill“ pagal savo formatą  specializuojasi apartamentų nuomoje ir teikia visą kompleksą tokių paslaugų, kaip „Wi-Fi“, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, bendras darbo biuras su biuro įranga ir administratoriumi. Apart viešbutis yra Senamiesčio pakraštyje, tylioje vietoje, kur neintensyvus automobilių eismas, iki rotušės, stoties, turgaus tik 7–8 minutės pėsčiomis. Arti taip pat yra dešimtys restoranų, kuriuose galima paragauti įvairių šalių virtuvių patiekalų, netoliese ir nemažai grožio salonų, sporto klubų, šokių salių, mokyklų, institutų ir vaikų darželių. Pirmiausia apart viešbutis skirtas tarnautojams ir vadybininkams, kurie atvyksta į komandiruotes, taip pat jaunoms šeimoms ir laisvai samdomiems asmenims. Apart viešbutis suprojektuotas pagal subtilų anglišką stilių, o patogūs kambariai nuo 38 iki 45 m2 įrengti pagal lofto stilių.

Vieta
Aguonų ir Šaltinių gatvių sankirta, Vilnius
  • 600 metrų iki Rotušės aikštės
  • 1 km iki turgavietės
  • 450 metrų iki prekybos centro  „Maxima“

GYVENIMAS PAČIAME VILNIAUS CENTREasdf

Mūsų gyvenamasis namas yra nuostabioje Vilniaus vietoje, iš tiesų tyliame miesto centre, kuriame automobilių eismas tikrai nedidelis. Senamiestis prasideda kaip tik čia. Todėl Šaltinių gatvė pripildyta senovinių europinių miestelių žavesio su jų lėtesniu gyvenimo tempu ir smulkmeniškumu. Dar neseniai šioje vietoje nuo XIX a. buvo senovinis namas, kuris buvo organiška Montvilos gyvenamųjų namų kolonijos architektūrinio ansamblio dalis.

KAMBARIAI, KURIE TIKS BET KURIAM SUBTILIAM SKONIUI

Kambariai, kurių plotas daugiau nei 38 m2, savo stilingu dizainu atitiks bet kurį subtilų skonį. Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, „Wi-Fi“, bendras darbo biuras suteiks jūsų gyvenimui čia maksimalų komfortą. Išplėtota infrastruktūra su gimnazijomis, institutais, sodais, parduotuvėmis, sporto klubais, grožio salonais ir daugybe kavinių – ir visa tai šalia.

GYVENAMOJO NAMO PLANAS

Tipinis gyvenamojo namo kambarių planas

Dar neseniai šioje vietoje nuo XIX a. buvo senovinis namas, kuris buvo organiška Montvilos gyvenamųjų namų kolonijos architektūrinio ansamblio dalis.

„ŠALTINIŲ MONTVILL“ IŠSAUGO ARCHITEKTŪROS TRADICIJAS, SUDERINA SUBTILUMĄ IR ŠIUOLAIKINES TECHNOLOGIJAS

Per archeologinius kasinėjimus čia buvo rasta daug istorinių artefaktų: monetų, ženkliukų, kepurių ženkliukų, sagų, kuriomis naudojosi jų savininkai dar XVIII–XIX a., o keraminės plytos ir keramikos šukės – net XVI a.

Gyvenimas miesto centre

Stotis
Oro uostas
Medicinos įstaigos
Sporto centrai
Turistiniai objektai
Mokyklos ir darželiai
Prekybos centrai
Grožio salonai
0,5km spinduliu įsikūrę daugybė restoranų: gruzinų, meksikiečių, uzbekų, ukrainiečių, kintiečių, italų, prancūzų ir kt. taip pat-kavinių bei picerijų.
O taip pat ir vienintelis visą parą Vilniaus mieste veikiantis prekybos centras „MAXIMA XXX“
54.675679
25.276983
Susisiekime!
Skambinkite
telefonu
+370 630 93630
ŠALTINIŲ MONTVILL
Apartamentų konsepcija
PARDAVIMAI
+370 630 93630
info@aguonu11.lt
© 2015 Aguonų Namai.
All Rights reserved